Hakkımızda


2012 Yılında Ressam Seçkin ÖZTÜRK tarafından İzmir'de kurulan Pasteliz Sanat Atölyesi olarak, ilk yılımızda Şirinyer şubemiz içerisinde sadece Güzel Sanatlar'a hazırlık resim kursu, yetişkinlere ve çocuklara özel resim kursu ve portre çalışmaları ile öğrencilerimize eğitim verdik ve keman kursu, şan eğitimi, bağlama kursu, çello kursu, gitar kursu, piyano kursu, yan flüt kursu gibi müzik kursları ile eğitim yelpazemizi genişlettik. Vermiş olduğumuz eğitimlerde elde ettiğimiz yüksek başarı oranları ve derecelerle İzmir'deki şubemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 


Pasteliz Sanat'a Hoşgeldiniz. Sanat atölyemiz 2012 yılından bu yana öğrencilerine öncelikle sanat'ı sevdirme, yaratıcılığı arttırma ve kişisel gelişimlerinde pozitif yönde yol almalarına yardım etme önceliği ile yola çıktığımız eğitim hayatımızda, güzel sanatlar fakültesi ve güzel sanatlar lisesi hazırlığı yapan öğrencilerimizin de maksimum başarı seviyesine getirmeyi amaçlıyoruz. 

 Müzik bölümünde %100 başarı ve resim bölümünde %95 başarı ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olduk. 

Siz de gelin, güzel sanatlar fakültesi hazırlık, güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları, resim kursu, keman kursu, şan kursu, bağlama kursu, çello kursu, gitar kursu, piyano kursu ya da yan flüt kursu sınıflarımıza katılın, geleceğinize yön verin ya da sanat'ı hissedin...


Ekibimiz